ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Cermonisvärd 12577378
nr 1257 7378
Cermonisvärd
Kongo. Längd: 63 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:32:10
1.100 kr
Cermonisvärd
Kondition: slitage, skador
nr 1257 7378
Cermonisvärd
Kongo. Längd: 63 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.200 kr |
måndag 27 maj 2019 |